Ücretsiz Kargo

Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Ücretsiz Kargo
 
Siz değerli müşterilerimiz için online mağazamızda yapacağınız tüm alışverişlerinizde Türkiye'nin her yerine aynı gün ücretsiz kargo imkanıyla gönderilecektir.

Aynı Gün Kargo Hizmetimiz'in kapsamı aşağıdaki gibidir:
Hafta içi: 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir 15:00'dan sonraki siparişler bir sonraki iş günü işleme alınır.

Bu Koşullar Standart  Ürünler / Ölçüler İçin Geçerlidir.
Standart ölçüler dışında verdiğiniz ölçülere göre size özel kesilen veya tasarlanan (isim, logo vb.) halı, kilim ve her türlü tekstil ürünleri için Kargoya teslim süresi en az 3, en fazla 15 iş günüdür.

Cumartesi / Pazar: Kargo Hizmeti verilmemektedir.
Cumartesi / Pazar verilen siparişler bir sonraki iş günü (Pazartesi) işleme alınacaktır.
 
Süreç Nasıl İşler?
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ürün stoklarımız'dan aynı gün ya da en geç 7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Teslimat adresinizin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
 
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih veya üretim süresi tarafınıza bildirilecektir.

www.evtekstilial.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.
 
Bu durumda: ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise, en az 2 (İki), en fazla 7 (Yedi) iş günü bekleme süresi içerisinde ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Ev Tekstili Al