Hakkımızda

1900 lü yılların başın'da İran'dan göç edip İstanbul a yerleşen ve Sultanhamam'da tüccarlık yapan ailenin dördüncü kuşak temsilcileri olarak ev tekstili piyasasında haklı bir gururla yol almaya devam ediyoruz.

Başta İran halıları olmak üzere tüm medeniyetlerden esinlenerek hazırladığımız koleksiyonlarmıza günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda yeni modern desenler de kattık.

Bugünün dijital teknolojisi ile ürettiğimiz Yeni Nesil Halı koleksiyonlarımızla evinizin her köşesinde sizlerin anılarınıza ortak olmak istiyoruz...

 

Kalitenin tesadüf olmadığı, daima mükemmele yönelmenin kalitenin devamlılığını sağladığı, güvenilirlik, estetik, servis, dayanıklılık ve performans öğelerinin kalitenin vazgeçilmez unsurları olduğu hizmet politikalarını benimsemek, kalitenin tüm tüketicilere ekonomik olarak ulaşmasını mümkün kılmak EvTekstiliAL.com.com'un temel felsefesidir.

 

Firmamız, deneyimli ekibimiz tarafından desteklenen özenli seçimlerle benzersiz hizmetler sunmaktadır.

Hammaddeden işlenmiş ürüne kadar, üreticiden kullanıcı veya tüketiciye kadar, ürünün bir arada tutulması, korunması, yüklenip, boşaltılması, sevk edilmesine kadar olan süreçlerimiz sürekli olarak kontrol altındadır.

 

 EvTekstiliAL.com olarak;

Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, her safhada toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir hizmet anlayışına sahibiz.

Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması planlı iç ve dış eğitimlerle desteklenmektedir.

Her zaman daha iyisini yapmak, mümkün ve olmazın asla olmaz dünyasında yenilikler ve hizmet sunmak anlayışıyla sektörümüze daima öncü, yenilikçi bakış açıları kazandıran "EvTekstiliAL.com .com" sektörde her gün daha güçlü adımlarla ilerlemektedir.


EvTekstiliAL.com; çevre dostu bir şirket olduğundan, çevreye zarar vermeyen ürünleri standartların üst düzeyde olmasını sağlar.

Vizyonumuz;

"Sektöründe Öncü, Lider Ve Saygın Bir Dünya Şirketi Olmaktır."

Dünya Şirketi Olmaktan Ne Anlıyoruz?

  • Dünya’nın Herhangi Bir Yerinde O Bölgenin Şartlarına Uygun,
  • Pazarlama, Satış Ve Üretim Yapabilen, Müşteri Odaklı,
  • Çalışanlarına Uygun Motivasyon Kaynaklarını Kullanarak İşi Sahiplendiren,
  • Hissedarları İçin Makul Sermaye Getirisi,
  • Toplum İçin, Katma Değer Temin Edebilen,
  • Çevreye Ve İnsana Saygılı,
  • Karşılıklı Çıkarları Gözeterek İşbirlikleri Kurabilen,
  • Yarının Ne Olacağını Beklemeden, Ona Şekil Vermeyi Göze Almış Bir Şirket.

 

Misyonumuz;

İnsan sağlığına azami derecede önem veren, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde en iyi kalitede ürünleri gerek üretim ve gerekse tedarik ederek rekabetçi, sınırsız müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli kendini geliştiren bir firma olmaktır.