Klasik Halı Modelleri

21/10/2019
ile AL Ev Tekstili
Halı & Kilim - Klasik Halı Modelleri

Başlıca Halı Kategorilerimiz: Modern Halı, Klasik Halı, Otantik Halı, Çocuk Halısı, Mutfak Halıları, Banyo Halıları, 3D Desenli Halı, Kesme Yolluklar, Merdiven Halısı, Basamak Halıları Online Satış Sİtesi EvTekstiliAl.com

Başlıca Halı Kategorilerimiz:  Modern Halı, Klasik Halı, Otantik Halı, Çocuk Halısı, Mutfak Halıları, Banyo Halıları, 3D Desenli...

Halı & Kilim Hakkında

04/10/2019
ile AL Ev Tekstili

Mutfak Halıları

19/08/2019
ile AL Ev Tekstili
Mutfak Halısı & Mutfak Halıları

Dijital baskılı halı çeşitleri - Mutfağınıza uygun mutfak halılarını ve mutfak halısı modellerini en ucuz fiyat, uygun ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 

Mutfaklarda kaymaz özellikte kolay temizlenen Mutfak Halıları tercih edilmelidir. Mutfak için Yolluk Halı ve Kilimler uygun fiyatlarla evtekstilial.com da

Dijital baskılı halı çeşitleri - Mutfağınıza uygun mutfak halılarını ve mutfak halısı modellerini en ucuz fiyat, uygun ödeme...

Dijital Baskılı Halı Nedir ?

10/07/2019
ile AL Ev Tekstili
Dijital Baskılı Halı Nedir ?

Dijital Baskılı Halı İmalatı Nasıl Yapılır?

Kaymaz taban, halının yapılacak ölçülerine göre hazırlanır.

Daha sonra taban üzerine uygulanacak kumaş seçilir, kumaş halı ölçülerine göre kesilir, Ve daha önceden çizilen desenler dijital baskı makinesine yüklenir.

Bu çizilen desen dijital baskı makinesi aracılığı ile kumaş üstüne bastırılır. Taban ve kumaşı birleştirmek için alev ile laminasyon yapılır.

Daha sonra halı için uygun olan takma saçak dikilir ve overlok makinasında halının etrafının dikimi yapılır. Ürün kullanıma hazır hale gelir.

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanıyor.

Zevkle aldığınız eşyaları tamamlayacak halıları artık kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz odaya sererek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Evini yenileyen ya da ev kuran her çiftin en büyük sorunlarından biri olan halı seçimi, şimdilerde çok da önemli bir sorun değil.

Dijital Baskılı Halı Nedir ?

Mağaza mağaza gezip bir halının desenini, diğer halının rengini beğendiğiniz günlere artık son!..

Çünkü baskılı halı ile kendi tasarımınızı, dilediğiniz renk ve şekillerle hatta beğendiğiniz fotoğraf veya logolarla hazırlayıp tam da size uygun bir halıya sahip olabilirsiniz.

Baskılı halı modellerinde zengin bir ürün yelpazesi ve çeşitlilik sunuyoruz.

Otel ve iş yerleri için düşünülebilecek logolu, armalı halı modelleri tasarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzun odasına oyun kurabileceği bir yaratıcı bir desen ya da tam da odanıza, perdelerinize uyan bir başka desende halı tasarlamanız mümkün.

Halılara yapılan baskı yüksek çözünürlüklü olduğu için hayalinizdeki tasarımın uygulanmaması ya da görüntüde sorunlar bulunması riski de ortadan kalkıyor.

Dijital Baskılı Halı İmalatı Nasıl Yapılır? Kaymaz taban, halının yapılacak ölçülerine göre hazırlanır. Daha sonra taban...

Halı Metrekaresi Nasıl Ölçülür ?

10/07/2019
ile AL Ev Tekstili
Halı Metrekaresi (M²) Nasıl Ölçülür ?

Halı Metrekaresi Nasıl Ölçülür ?

Alacağınız bir halının kaç M² olduğunu hesaplamak çok kolaydır.

Halınızın önce enini, sonra da boyunu ölçüp çarptığınızda halınızın kaç metrekare olduğunu bulabilirsiniz.

Örnek verecek olur isek: Eni 2 (200 cm) metre, boyu ise 3 (300 cm) metre olan bir halı 6 metrekaredir.

Genelde Halı & Kilimlerin arka kısımlarındaki etiketlerde halı ebatları yazmaktadır: ancak zaman içerisinde etiketi sökülmüş ya da yazısı okunamıyor olabilir. Böyle bir durumda halınızın ölçüsünü yukarıdaki şekilde hesaplayabilirsiniz.

Halı Metrekaresi Nasıl Ölçülür ? Alacağınız bir halının kaç M² olduğunu hesaplamak çok kolaydır. Halınızın önce enini, sonra da...

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz