Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişiniz, onaylandıktan sonra 1-15 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde Müşteri Hizmetlerimiz 'den destek alabilirsiniz.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde / adreste siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

KARGO SÜRECİ

• Adrese teslimatta tüm kargolar anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir.
• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili sipariş detayında bulabilirsiniz.

Aynı Gün Kargo Hizmetimiz'in kapsamı aşağıdaki gibidir:
Hafta içi: 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir 15:00'dan sonraki siparişler bir sonraki iş günü işleme alınır.

Bu Koşullar Standart  Ürünler / Ölçüler İçin Geçerlidir.
Standart ölçüler dışında verdiğiniz ölçülere göre size özel kesilen veya tasarlanan (isim, logo vb.) halı, kilim ve her türlü tekstil ürünleri için Kargoya teslim süresi en az 3, en fazla 25 iş günüdür.

Cumartesi / Pazar: Kargo Hizmeti verilmemektedir.
Cumartesi / Pazar verilen siparişler bir sonraki iş günü (Pazartesi) işleme alınacaktır.
 
Süreç Nasıl İşler?
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ürün stoklarımız'dan aynı gün ya da en geç 7-15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Teslimat adresinizin uzaklığına göre kargo şirketi 1-15 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.
 
Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih veya üretim süresi tarafınıza bildirilecektir. 

www.evtekstilial.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.
 
Bu durumda: ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise, en az 2 (İki), en fazla 15 (onbeş) iş günü bekleme süresi içerisinde ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.