Dijital Baskılı Halı Nedir ?

10/07/2019
ile Ev Tekstili AL
Dijital Baskılı Halı Nedir ?

Dijital Baskılı Halı İmalatı Nasıl Yapılır?

Kaymaz taban, halının yapılacak ölçülerine göre hazırlanır.

Daha sonra taban üzerine uygulanacak kumaş seçilir, kumaş halı ölçülerine göre kesilir, Ve daha önceden çizilen desenler dijital baskı makinesine yüklenir.

Bu çizilen desen dijital baskı makinesi aracılığı ile kumaş üstüne bastırılır. Taban ve kumaşı birleştirmek için alev ile laminasyon yapılır.

Daha sonra halı için uygun olan takma saçak dikilir ve overlok makinasında halının etrafının dikimi yapılır. Ürün kullanıma hazır hale gelir.

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanıyor.

Zevkle aldığınız eşyaları tamamlayacak halıları artık kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz odaya sererek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

Evini yenileyen ya da ev kuran her çiftin en büyük sorunlarından biri olan halı seçimi, şimdilerde çok da önemli bir sorun değil.

Dijital Baskılı Halı Nedir ?

Mağaza mağaza gezip bir halının desenini, diğer halının rengini beğendiğiniz günlere artık son!..

Çünkü baskılı halı ile kendi tasarımınızı, dilediğiniz renk ve şekillerle hatta beğendiğiniz fotoğraf veya logolarla hazırlayıp tam da size uygun bir halıya sahip olabilirsiniz.

Baskılı halı modellerinde zengin bir ürün yelpazesi ve çeşitlilik sunuyoruz.

Otel ve iş yerleri için düşünülebilecek logolu, armalı halı modelleri tasarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzun odasına oyun kurabileceği bir yaratıcı bir desen ya da tam da odanıza, perdelerinize uyan bir başka desende halı tasarlamanız mümkün.

Halılara yapılan baskı yüksek çözünürlüklü olduğu için hayalinizdeki tasarımın uygulanmaması ya da görüntüde sorunlar bulunması riski de ortadan kalkıyor.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Puan Ver / Yorum Yap