Dijital Baskılı Halı İmalatı

09/07/2019
ile Ev Tekstili AL
Dijital Baskılı Halı İmalatı
Dijital Baskılı Halı İmalatı
Kullanım ve Temizleme Koşulları 30° C Makinada hassas programda yıkanır.
Halı şampuanı ve sabun tozu kullanılır.
Ağartıcı deterjan kullanılmaz. Gölgede kurutulur.
 

Dijital Baskılı Halı İmalatı Nasıl Yapılır?

Kaymaz  taban, halının yapılacak ölçülerine göre hazırlanır.

Daha sonra taban üzerine uygulanacak kumaş seçilir, kumaş halı ölçülerine göre kesilir, Ve daha önceden çizilen desenler dijital baskı makinesine yüklenir.

Bu çizilen desen dijital baskı makinesi aracılığı ile kumaş üstüne bastırılır. Taban ve kumaşı birleştirmek için alev ile laminasyon yapılır.

Daha sonra halı için uygun olan takma saçak dikilir ve overlok makinasında halının etrafının dikimi yapılır. Ürün kullanıma hazır hale gelir.

 EvTekstiliAL.com olarak;

Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, her safhada toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir hizmet anlayışına sahibiz.

Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması planlı iç ve dış eğitimlerle desteklenmektedir.

Her zaman daha iyisini yapmak, mümkün ve olmazın asla olmaz dünyasında yenilikler ve hizmet sunmak anlayışıyla sektörümüze daima öncü, yenilikçi bakış açıları kazandıran "EvTekstiliAL.com .com" sektörde her gün daha güçlü adımlarla ilerlemektedir.


EvTekstiliAL.com; çevre dostu bir şirket olduğundan, çevreye zarar vermeyen ürünleri standartların üst düzeyde olmasını sağlar.

 

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Puan Ver / Yorum Yap